24 – sezon 7

2008.04.23 15:53 | WWW

Gdyby nie strajk scenarzystów oglądalibyśmy teraz końcowe odcinki siódmego sezonu „24”. Niestety na kolejny sezon poczekamy przeszło rok. No prawie… Już teraz wiadomo, że jeszcze na jesieni FOX pokaże pierwsze dwa odcinki S07. A co już wiemy?

Znamy już niemal całą obsadę. Wiadomo, że powrócą starzy znajomi, tacy jak Bill Buchanan czy Chloe O’Brian. Prezydentem Stanów Zjednoczonych będzie kobieta – Hillary Clin… eee… Alison Taylor. Barack Obama już był i to nawet dwukrotnie :) Największą chyba jednak niespodzianką będzie powrót Tony’ego Almeidy. Już raz mieliśmy do czynienia z nagłym powrotem byłego szefa CTU. Wówczas lufa pistoletu Almeidy skierowana była we wrogów Jacka Bauera. Tym razem na celowniku jest… Jack! Tak, tak… Tony Almeida jest „czarnym charakterem” siódmego sezonu. Osobiście liczę jednak na inwencję twórczą scenarzystów, którzy jak do tej pory potrafili nieźle kamuflować faktycznych złoczyńców.

Na osłodę czekania na kolejny sezon. Dwa trailery – jeszcze do planowanego otwarcia w styczniu 2008 r. Najnowsza fotka z siódmego sezonu i coś na deser…

24 - season 7

http://uk.youtube.com/watch?v=G0KtyHCuAtA http://uk.youtube.com/watch?v=vASRVHmwdbE

Dla tych, których zainteresował ostatni filmik – mały hint.

Leave a Reply / Dodaj komentarz

*) pole wymagane / required field