3, 2, 1..

2005.09.30 10:50 | Varia

Zabierałem się do tego od dawna. Po drodze jednak napotykałem zawsze „ważniejsze” sprawy. A to praca zawodowa, a to dom i rodzina, a to „World of Warcraft” (złodziej czasu i pieniędzy), a to to… a to tamto. Tak sobie więc domena leżała i czekała lepszych czasów. No i te lepsze czasy nadeszły!
Impulsem do zaprzestania wiecznej pracy nad serwisem na rzecz po prostu jego udostępnienia było pojawienie się fotobloga Błajo. Błajo mnie wyprzedził? No nie może tak być! ^_^ Tak więc koniec z developmentem a czas na wdrażanie.

Kilka słów komentarza nt. tego, co właściwie tutaj się dzieje. Otóż mój site www.grocal.pl, to tak naprawdę nie tyle blog, bo z tym miałem już do czynienia w moim życiu i była to przygoda – powiedzmy sobie delikatnie – „niezręczna”. Będę się starał pisać jak najmniej o sobie a jak najwięcej o wszystkim innym. O czym? A to wyjdzie w praniu… Acha! Wyłączone zostaje komentowanie wpisów. Myślałem nad wprowadzeniem moderowanych komentarzy, ale w sumie lepiej wyłączyć je w ogóle niż być kiedykolwiek posądzonym o cenzurę. Dlaczego nie wprowadzam komentarzy bez ograniczeń? To moja własna, osobista decyzja podyktowana zdarzeniami z przeszłości Jak chcesz się ze mna skontaktować, to użyj formularza kontaktowego (wersja szybka) lub pisz na grocalt@gmail.com (wersja wolniejsza). Uwierz mi, że to naprawdę działa!

Zapraszam!